Мбаппе пожалів про своє продовження контракту з парижським колектив. Французький нападник повідомив про це мадридському клубу, проте "вершкові" тепер ставлять Кіліану свої умови.

Варте уваги Неперевершений Мбаппе: французький форвард у 24 роки став найкращим бомбардиром ПСЖ

Тепер не все так просто

Реал Мадрид був досить здивований, коли їм поступив дзвінок від оточення Кіліана Мбаппе, яке стверджувало, що французький нападник пожалів про те, що продовжив контракт з ПСЖ. Також вони дали відповідні пояснення щодо того, як він змінив думку і чому він свого часу відхилив пропозицію "вершкових". Мбаппе висловив своє бажання приєднатися до Реала і дізнатися чи іспанці все ще зацікавлені в його підписанні.

Реал Мадрид ж у свою чергу не виявив надмірного інтересу до француза, проте і не відмовив. "Вершкові" усвідомлюють, що Мбаппе є найкращим форвардом у світі і що їм потрібно буде знайти заміну Каріму Бензема у 2024 році. Однак Реал чітко дав зрозуміти, що в разі погодження "вершкових" відновити спроби провернути трансфер, Мбаппе доведеться зробити набагато більше зі свого боку та знизити очікування не лише у фінансовому плані.

Мадридський колектив може спробувати підписати Кіліана Мбаппе влітку 2024-го року в якості вільного агента. До того ж, французький нападник вимушений вибачитись перед іспанським грандом за те, що відмовив "вершковим" у своєму трансфері минулого року.

Варіанти Реала на роль довготерміннових наступників Каріму Бензема

  • Ерлінг Голанд (Манчестер Сіті, Норвегія) – столичний колектив у 2024-му році готовий скористатися клуасулою, яка прописана в контракті гравця в розмірі 200 мільйонів євро.
  • Річарлісон (Тоттенхем, Бразилія) – "Голуб" у поганих відносинах з головним тренером "шпор" Антоніо Конте, що може повпливати на трансфер бразильця.
  • Гонсало Рамос (Бенфіка, Португалія).