Кіченок і Остапенко взяли три перемоги на шляху до чвертьфіналу Відкритого чемпіонату Австралії. До цього моменту українка та латвійка втратили лише один сет у поєдинку проти австралійок Кімберлі Біррелл та Олівії Гадецькі (2:1), пише 24 Канал.

Дивіться також Костюк поступилася американці Гофф у матчі 1/4 Australian Open

Каролін Гарсія/Крістіна Младенович – Людмила Кіченок/Єлена Остапенко – 0:2 (6:7(2), 4:6)

Суперниці обмінялися перериваннями подач у п'ятому і шостому геймах стартової партії, що призвело до рівного рахунку 6:6 і переходу до тайбрейку. Вирішальним виявився ривок Кіченок і Остапенко, які виграли шість останніх розіграшів поспіль з рахунком 7:2, виходячи вперед за сетами.

У наступній партії обидві пари знову обмінялися двома брейками у перших п'яти геймах. На початку Кіченок і Остапенко вели з рахунком 3:0, але потім поступилися трема геймами поспіль. Рішенням стало 10-е гейм на подачі француженок. Пара Кіченок і Остапенко вийшла на три матчболи, всі які суперниці відіграли, але з четвертої спроби утримали перевагу і закрили поєдинок.

Тривалість зустрічі склала 1 годину і 43 хвилини. За цей час Кіченок та Остапенко шість разів подали навиліт і випередили суперниць за кількістю активно виграних м'ячів (28:26).

Третє в історії

• Людмила вперше дістанеться до півфіналу Australian Open. Раніше її найвищим досягненням в Мельбурні був третій раунд парних змагань у 2021 році, де вона грала разом із Єленою Остапенко.
  • Команда Кіченок і Остапенко вперше зіграє в півфіналі турнірів великого шолому. У сезоні 2022 року вони досягли цього етапу на Ролан Гаррос і Вімблдоні, але обидва рази програли.
  • Це третій раз, коли Україна представлена в жіночих парних півфіналах Australian Open. У 2023 році Марта Костюк досягла цієї стадії, а в 2008 році Альона та Катерина Бондаренко виграли титул в парному розряді в Мельбурні.