Едвін спробував втекти від збожеволілого тварини, але зробити цього не вийшло. Слова спортсмена цитує The Star.

Дивіться також Тенісистка покинула корт на інвалідному візку – суперниця звинуватила її у симуляції: відео

Я прикинувся мертвим. Не знаю, чи допоміг мені Бог або щось ще спонукало мене зробити це. Бегемот просто стояв і дивився на мене. Він стиснув в пащі мою ліву руку і груди. Бегемот постійно кусав мене в одне і те саме місце, одночасно підкидаючи вгору і вниз,
– розповів згодом 28-річний марафонець.

Пропажу партнера по команді зауважив Денис Кіпкосгей. Повернувшись назад бігун побачив, як Мокуо відчайдушно бореться з бегемотом.

"Я побачив, як він намагається звільнитися від одного з бегемотів. Я налякав інших тварин, перш ніж направити свою енергію на того, хто напав на нього", – наводить слова Кіпкосгея сайт Daily Nation.

Едвін отримав численні ушкодження – переломи ребер, лівої руки в двох місцях, а також травми хребта. Також у нього була сильна кровотеча. Зараз він знаходиться в лікарні, і медики не дають оптимістичних прогнозів про його майбутнє в спорті. У зв'язку з цим спортсмен буде вимагати від уряду Кенії компенсацію, оскільки проводити тренування в місцях скупчення тварин він змушений був через коронавірусні обмеження, які введені в країні.

Що відомо про Едвіна Мокуо

Мокуо став переможцем напівмарафону, що проводилося в кінці лютого в турецькому Трабзоні, а через кілька днів повинен був брати участь в Ізмірському марафоні в місті на узбережжі Егейського моря.