Господарі впевнено перемогли казахстанську збірну 3:1, але саме про гостей говорить вся футбольна спільнота після матчу. Албанці швидко відкрили рахунок та вже до 23-ї хвилини на табло горів результат матчу 2:0, пише 24 канал.

Варто прочитати Туреччина у результативній перестрілці вирвала перемогу у Росії: відео

Снайперський постріл

Вже за хвилину після другого пропущеного голу гості змогли дещо скоротити рахунок. На 24-й хвилині, коли гості розвели м'яч з центра поля півзахиснику "Кайрата" Айболі Абікену вдався снайперський удар з власної частини поля. До такого несподіваного удару не був готовий голкіпер збірної Албанії. Такий гол змінив рахунок на 2:1.

Для 24-річного Абікена цей м'яч став дебютним за національну команду.

• Після матчу Албанія перебуває на 2-й позиції, у їх активі 6 очок. Лідирує у групі Білорусь – 10 пунктів. Казахстан же явний аутсайдер групи – 4 місце та лише 4 набраних пункти. Щоб наздогнати казахстанським футболістам найближчого конкурента Литву потрібно перемагати у вирішальному матчі, де вони зіграють якраз проти литовської збірної (18 листопада).
  • Білорусь ж поміряється силами з Албанією..