Перша частина зустрічі закінчилась мінімальною перемогою Каунас Жальгіріс 1:0. По ходу другої 45-хвилинки м'яч ще двічі залітав у сітку воріт гостей, пише 24 канал.

Цікаво "Ви – не особливі, ми програємо кожного тижня": фанати Челсі знецінили перемогу МЮ

Відправив у нокаут свого одноклубника

Останній гол у зустрічі був забитий на 80-й хвилині. Жальгіріс Вільнюс просто подарував супернику взяття воріт навіть без їх допомогти. Голкіпер Жальгіріса хотів швидко вибити м'яч на частину поля господарів, поки ті не повернулись на свої позиції. Однак поцілив прямо у голову захисника, який вибігав із власного штрафного майданчика. М'яч від потилиці залетів у сітку воріт гостей.

Воротар не лише привіз гол у власні ворота, а й нокаутував свого одноклубника.

Відео курйозного автогола у матчі Кубка Литви

Фінальний свисток зафіксував перемогу Каунас Жальгіріс з рахунком 3:0 в 1/8 фіналу Кубка Литви. Попереду ще чотири матчі цього раунду кубкового протистояння. Усі вони відбудуться 30-го та 31-го травня.