З початку повномасштабного вторгнення Росії світ українського спорту об'єднався навколо допомоги країні. Хтось представляє Україну на міжнародних турнірах, хтось вступив до Збройних сил для допомоги на полі бою.

До теми "Як нації їх вже нема": жінка Усика жорстко поставила на місце росіян

Також багато впливових людей висвітлюють жахи війни в інтернеті. Однією з активних користувачів інстаграму є дружина чемпіона світу з боксу Олександра Усика. На своїй сторінці Катерина постійно розносить росіян та розповідає про дикі вчинки окупантів на її Батьківщині.

Через це на її акаунт постійно скаржаться представники країни-агресорки, які вважають її контент образливим для жителів Росії. Катерина красномовно висловилась з цього приводу.

Сьогодні знову понеділок та знову летять ракети по всій Україні. Те, що відчуває кожен українець у цей час, не передати словами (біль, горе та ненависть). Щодня на мій обліковий запис летять тисячі скарг. Скажу чесно, мені пох*й. Грубо, але правда. Блокуйте, скаржтеся. Це найменше, що мене цікавить. Найважливіше зараз для мене говорити у своїх постах, як є насправді. Я повністю підтримую свою країну, люблю її та буду з нею до кінця. Слава Україні,
– написала Усик.

Відзначимо, що Катерина була під Києвом у своєму домі 24 лютого і готувалась святкувати день народження дитини. Пізніше сім'я виїхала звідти, а у самій хаті побували окупанти.

Читайте також "Крим, кого ви підтримуєте": Усик у гніві від терористичних атак Росії по містах України

Коли Олександр поїхав готуватись до бою з Ентоні Джошуа, жінка також з дітьми залишили Україну. Однак після захисту поясів WBA. WBO та IBF Усик з сім'єю повернулись додому.