Катерину Монзуль визнано найкращим арбітром УПЛ сезону 2022/2023. Рефері уже починає звикати до подібного визнання.

Варте уваги Форвард збірної України офіційно залишає київське Динамо

Тихенько робить свою справу

Українська арбітриня вкотре довела, що вона здатна не тільки судити на високому рівні, а й водночас ставати найкращою у своїй улюбленій справі. Катерина Монзуль виявилась найкваліфікованішим рефері за підсумками сезону 2022/2023 в Українській Прем'єр-лізі. За арбітриню проголосували представники семи клубів української еліти, п’ять із яких поставили Монзуль, яка минулого сезону відсудила 16 матчів в УПЛ, на перше місце. "Срібна" сходинка дісталася Віталію Романову, у якого на рухунку аналогічну кількість поєдинків як і у Катерини, а третє місце між собою поділили Анатолій Абдула та Ярослав Козик.

Нагадаємо, що низка футболістів та тренерів все же були дуже не задоволеними з приводу арбітражу Монузль. Зокрема, найагресивніше висловлювалися представники київського Динамо. Головний тренер "біло-синіх" Мірча Луческу заявляв, що надіється, що Катерина більше ніколи не судитиме матчі Динамо, а форвард киян Владислав Ванат потрапив у скандал, зазначивши, що у топ-чемпіонатах немає жінок-арбітрів, натякаючи, що Монзуль не є кваліфікованим рефері.

Досягнення української арбітрині

  • судила фінал жіночої Ліги Чемпіонів 2013/2014 між шведським Тюресо та німецьким Вольсбургом
  • у 2020-му році відсудила поєдинок чоловічих збірних у рамках Ліги Націй між Сан-Марино та Гібралтаром.
  • у році 2020-му журнал Фокус включив Катерину до списку найвпливовіших жінок України під номером 100.
  • у 2021-му році Монзуль зайняла третє місце за версію IFFHS у списку найкращих арбітринь десятиліття.
  • у 2021-му році Катерина відсудила матч відбору до ЧС-2022 між чоловічими національними збірними Австрії та Фарерських островів.
  • Потрапила до трійки найкращих арбітринь світу у 2022-му році.