Катерина Козлова (Україна) – Александра Саснович (Білорусь) 2:1 (2:6, 6:4, 6:3)

Поєдинок тривав 2 години 16 хвилин. Українка поступаючись по сетах, переломила хід зустрічі та вибила 87-му ракетку світу.

Цікаво Тести, маски та складний клімат: Світоліна розповіла про умови у Токіо перед Олімпіадою

Білоруска впевнена повела у рахунку та більше не віддала перевагу українці. Козлова взяла у сеті лише два гейми та двічі програла розіграші на своїй подачі – 2:6. Здавалось, що Саснович доведе поєдинок до логічного завершення – своєї перемоги. Однак інакше гадала Катерина.

Тенісисткам все довелось починати спочатку. У третьому сеті українка двічі віддавала гейми на власних подачах. Натомість білоруска зробила таких помилок більше – три. Козлова з двома матч-пойнтами завершила зустріч на свою користь – 6:3.

• Українці вдалось вибити фаворитку цього протистояння. Козлова завдяки перемозі вийшла у чвертьфінал турніру у Польщі.
  • Її наступною суперницею стане переможниця пари Ірина Бегу / Катажина Кава.