Бондаренко сенсаційно перемогла Яфань Ван на турнірі WTA в Абу-Дабі

7 січня 2021, 12:22

Українська тенісистка Катерина Бондаренко продовжила переможну серію на турнірі WTA в Абу-Дабі. Після того, як Бондаренко подолала кваліфікацію, вона виграла перший матч основної сітки.

Яфань Ван – Катерина Бондаренко 1:2 (3:6, 6:3, 5:7)

Варте уваги Здохни тварюка – це класика, найчастіше побажання – рак: тенісистка Цуренко про хейтерів

В 1/16 фіналу досвідчена представниця України перемогла китаянку Яфань Ван. Про це повідомляє 24 канал.

Бондаренко виграла перший сет, закінчивши партію чотирма виграними геймами поспіль. Катерина зробила два брейки, а також програла одну свою подачу.

Другий сет з аналогічним рахунком виграла Яфань.

У вирішальній партії Катерина Бондаренко першою програла свою подачу, але після того зробила два брейки поспіль.

Однак подати на матч за рахунку 5:3 українка не змогла. Китаянка відіграла два гейми. Та Бондаренко таки дотиснула суперницю.

В 1/8 фіналу Бондаренко зіграє проти представниці Туреччини Онс Жабер.

На турнірі в Абу-Дабі з 1/16 фіналу стартують українки Еліна Світоліна та Марта Костюк. Призовий фонд змагань в Абу-Дабі складає понад 550 тисяч доларів.