Українська футболістка розповіла, чи стежить за грою Руслана Маліновського у першій команді Марселя. Катерина Боклач зізналась, що дивиться матчі за участь українця у Марселі та збірній України, хоча особисто не знайома зі своїм земляком.

Дивіться також Іронія на найвищому рівні: німецький клуб дотепно представив нового гравці – смішне відео

Боклач: Маліновський нехай ще спробує мені забити

Воротарка французького клубу впевнена, що з часом зможе зустрітись та особисто познайомитись із півзахисником.

"Жіноча команда разом із чоловічою завжди присутні на різноманітних відкритих заходах, зустрічах із керівництвом, банкетах із приводу відкриття та закриття сезону. Тому ми точно побачимося. Можливо, навіть вдасться сфотографуватися", – сказав Боклач.

Також Катерина висловила свою думку щодо потужного удару Маліновського, кинувши виклик Руслану. Відзначимо, що українка отримала у Марселі футболку з першим номером.

Сильний удар? Маліновський нехай ще спробує мені забити! Коли відбувалася моя офіційна презентація в Марселі, то спілкувалася із керівництвом клубу. Серед менеджерів були й люди, що займаються справами чоловічої команди. Вони добре відгукувалися про нього. Казали, що дуже ним задоволені та хотіли б, аби він і надалі залишався в команді та допомагав їй боротися за найвищі місця,
– розповіла футболістка "провансальців".

Нагадаємо, що Маліновський виступає за Марсель із липня 2023 року. Із того моменту Руслан встиг провести за французький клуб 23 матчі, у яких відзначився 2 голами та одним асистом. Його контракт із "провансальцями" розрахований до 30 червня 2026 року.