Також Каштру зізнався, що не зацікавлений в підписанні контракту з іншим клубом і повністю зосереджений на роботі в "Шахтарі". Його слова цитує "ПроФутбол".

Читайте також "Зоря" у бойовому матчі з "Шахтарем" вирвала очки у боротьбі за срібло УПЛ: відео

Мене не цікавить, чи може мене хтось підписати. Думаю тільки про "Шахтар". Завжди був дуже спокійним, якщо піду з "Шахтаря" – у мене буде робота. Але "Шахтар" в будь-якому випадку залишиться таким, як і був. Запам'ятайте, майбутнє "Шахтаря" залежить не від тренера, а від президента. Жоден тренер не може вплинути на цей клуб, у "Шахтаря" є власний проєкт, який побудував президент. Будь-якому тренеру не потрібно буде будувати щось своє, він вже буде працювати всередині проєкту.

"Мені подобаються мої футболісти, але потрібно реально дивитися на речі, оцінювати свою роль в клубі. Якщо втрачу якогось гравця – що я можу зробити? Мені потрібно готувати інших футболістів. Наприклад, хотів би завжди мати в складі Степаненка і Тайсона. Але якщо когось продадуть, то я нічого не зможу зробити", – розповів він.

Дострокове чемпіонство "Шахтаря"

  • Донецький "Шахтар" у 27-му турі УПЛ обіграв "Олександрію" (3:2) і достроково став чемпіоном України.
  • "Гірники" випереджали найближчого переслідувача в таблиці – "Динамо" – на 19 очок, але кияни втратили математичні шанси наздогнати донецький клуб, так як в останніх 6 матчах зможуть набрати максимум 18 очок.
  • Крім того, "Шахтар" обійшов "Динамо" за кількістю титулів, виграних в незалежній Україні. Тепер у "гірників" 35 трофеїв, а у динамівців – 34. Для "Шахтаря" це 13-й виграний чемпіонат України, на рахунку "Динамо" – 15.