"Карпати" розпочали підготовку до матчу з "Олімпіком"

"Карпати" повідомляють, що упродовж карантину гравці та працівники клубу перебували у режимі самоізоляції. Футболісти та працівники клубу пройшли ПЛР-тестування.

До речі Заражений COVID-19 футболіст "Карпат" прогулювався центром Львова: став відомий стан гравця

Станом на 16 червня 8 футболістів та 5 працівників ФК "Карпати" все ще мають ознаки коронавірусу і продовжують залишатися ізольованими.

У клубі переконують, що в цих людей не було контактів з іншими гравцями.

Гострі симптоми інфікованих відсутні, за винятком втрачених смакових та нюхових властивостей. Усі футболісти знаходяться вдома та регулярно звітують про стан свого здоров’я,
– мовиться у повідомленні.

Також "Карпат" повідомили про гірший стан трьох працівників клубу старшого віку.

"Вони перебувають в лікарнях та отримують всю необхідну медичну допомогу. Їхній стан стабільно задовільний, спостерігається покращення", – зазначили у клубі.

"Карпати" розпочнуть тренувальний процес з усіма здоровими гравцями. До основного складу залучать групу юних футболістів.

"Підготовка до відновлення сезону відбуватиметься виключно у закритому режимі, без допуску будь-яких сторонніх осіб", – мовиться у повідомленні.

Коронавірус у "Карпатах": головне

  • Під час підготовки "Карпат" до матчу чемпіонату України проти "Маріуполя" у футболістів і персоналу "Карпат" виявили позитивні тести на COVID-19.
  • Через це поєдинок "Карпати" – "Маріуполь" не відбувся 31 травня. Також було перенесено поєдинки з "Ворсклою" та СК "Дніпро-1".
  • Повідомлялося, що "Карпати" проводили командні тренування, не знаючи результатів попереднього тестування.
  • 1 червня "Карпати" пройшли повторне тестування, у результаті якого менше, аніж половина тестів дали позитивні результати.
  • Всього тест здали 65 осіб. Відтоді "Карпати" офіційно пішли на двотижневий карантин.