Новою "жертвою" карикатуриста Піта Сіблі став колишній російський футболіст Андрєй Аршавін. Художник зобразив на своєму черговому зображенні колишнього гравця лондонського Арсенала під час його фірмового святкування голів.

Цікаво Безцінна підтримка фанів: Мудрик назвав фактор, який допомагає йому розкривати себе у Челсі

Унікальний шедевр для російського футболіста

Під час футбольної кар'єри Аршавін часто святкував свої взяття воріт суперника прикладаючи палець до губ.

Саме цей момент обрав Сіблі, але зобразив Андрєя у спотвореному вигляді. Нічого дивного, адже усі малюнки карикатуриста створені у такому неоднозначному стилі. Це його й відрізняє від відомого карикатуриста Омара Момамі.

Сіблі зробив Аршавіну великі спухлі щоки, які схожі навіть на сідниці, які закрили усе обличчя колишнього російського футболіста. У цій карикатурі можна по-своєму трактувати спотвореність.

Спотворена карикатура Андрєя Аршавіна
Спотворена карикатура Андрєя Аршавіна / Фото Піта Сіблі

  • Нагадаємо, що Аршавін вважається футбольною легендою у країні-агресора. Свого часу Андрєй виступав за декілька клубів – Зєніт, лондонський Арсенал та казахстанський Кайрат, де й у 2019-му повішав бутси на цвях.
  • Також за своєю спиною має 75 матчів у футболці збірної "вєлікой страни".
  • Відзначимо, що в інстаграмі Аршавіна немає жодної згадки про війну. Колишній спортсмен кидає фото з "родіни" та наприкінці жовтня навіть виклав світлину із столиці Великої Британії, де свого часу пограв у футбол.