Караваєв: Ми маємо викладатися більше ніж на сто відсотків

Футболіст зазначив, що команді важко сконцентруватися на поєдинках через постійні думки про війну. Він наголосив, що постійно слідкує за останніми новинами з України.

Читайте також Динамо та ще три клуби можуть зняти з розіграшу УПЛ: назріває скандал

"Звісно, ми це розуміємо, і всі бачать, яка в нас зараз ситуація. Дуже-дуже тяжко виходити на матч, тримаючи в голові всі сумні новини, що відбуваються в Україні. При цьому є багато хороших звісток, але загалом слово "війна" – це вже дуже страшно, і практично неможливо виходити на поле та викидати з голови думки про ті події, що відбуваються на батьківщині.

Але водночас ми розуміємо, що хлопці боронять рідну землю та дають можливість нам грати й представляти свою країну на міжнародній арені, і для нас це великий привілей. Тому ми маємо викладатися більше ніж на сто відсотків, адже нашим захисникам на батьківщині набагато важче", – сказав Караваєв.

Захисник розповів про свою найзаповітнішу мрію. Звісно, як і більшість українців, він хоче, аби у країні панував мир.

Звісно, це найголовніша мрія, щоб тут, перебуваючи за кордоном, одного ранку ми прокинулися та побачили в новинах, що ми виграли війну й у нашій країні наступив мир. Щоб ми почали відбудовувати все, відновлювати та радіти тому, що в нас є. І коли на відео наших військових на передовій бачиш їхній бойовий настрій, їхні посмішки, то й у самого з’являється віра, що все буде добре. Низький їм уклін,
– додав гравець "біло-синіх".