ФТУ 28 грудня повідомила, що будівлю "охороняють" агресивно налаштовані чоловіки у масках. Вони не допускають дітей до тренувань з тенісу.

До теми Від зашквару Ломаченка до скасованого матчу збірної: головні скандали в українському спорті 2020

У федерації додають, що, за деякими свідченням, у так званих "охоронців" вогнепальна зброя.

Батьки юних тенісистів, які до 24 грудня відвідували спорткомплекс, звернулися з листом до мера Кам'янського Андрія Білоусова вплинути на ситуацію.

Чому при спробі завести дитину у приміщення палацу великого тенісу КЗ СК "Прометей" для проведення тренування… люди у досить різкій та грубій формі відповідають, що тренування з великого тенісу скасовано, проводитися не будуть і тепер у цій будівлі будуть тренуватися лише баскетбольна та волейбольна команди "Прометей"… тих, кому не зрозуміло, лякають фізичною розправою?,
– йдеться у листі батьків.

У ФТУ заявляють, що те, що відбувається у Кам’янському, "може поставити хрест на перспективах зростання достойної зміни нашим чинним лідерам".

Що відомо про СК "Прометей"?

Це один з найстаріших спорткомплексів, який перебуває у комунальній власності. За інформацією ФТУ, після реконструкції СК "Прометей" з трьох тенісних кортів залишилося два. Один було переобладнано під баскетбольно-волейбольний майданчик.