Руслан Маліновський вийшов у старті Дженоа та у першому таймі отримав жовту картку. Це все що було у перші 45 хвилин із цікавого. Адже голкіпери навіть не вступали у грі, команди не завдали жодного удару у рамку чиїхось воріт, пише 24 Канал.

Чергова поразка "грифонів"

Майже одразу по перерві господарі відкрили рахунок у зустрічі завдяки голу Віоли. Однак Кальярі недовго раділо, вже через три хвилини рахунок у матчі став рівний 1:1. І знову Гудмундссон стає рятівником "грифонів".

По ходу другого тайму м'яч вдруге побував у володіннях гостей. Цього разу автором голу став Дзаппа, який вдруге у цьому поєдинку вивів Кальярі уперед 2:1.

Наприкінці матчу Маліновський пішов відпочивати на лаву запасних, відігравши 84 хвилини та відзначившись лише жовтою карткою. Серію із асистів для Руслана закінчилась, як і переможна для Дженоа.

Клуб Маліновського програв на виїзді Кальярі 2:1.

• Дженоа не змогло підійнятись у турнірній таблиці та після 11-ти турів посідає 15-те місце, набравши 11 очок.
  • Кальярі з 9 балами йде ще нижче – 17-та позиція, а це остання сходинка перед зоною вильоту із Серії А.