Ельза Жакемо – Ангеліна Калініна 1:2 (5:7, 6:3, 2:6)

Турнір у Празі стане останнім для Калініної перед дебютом на Олімпійських іграх в Парижі. У першому раунді змагань уроджениця Нової Каховки перемогла представницю Чехії Сару Бейлек, пише 24 Канал.

Переможна серія Калініної проти француженки

Матч проти Жакемо виявився непростим для Калініної. З першого гейму на корті точилася рівна гра. У 12-му геймі Ангеліна здійснила брейкпойнт та виграла сет з рахунком 7:5.

У другій партії француженка взяла реванш. Після чотирьох геймів Жакемо вела в рахунку – 3:1. Представниця Франції зуміла виграти сет та зрівняти рахунок за партіями.

У вирішальному сеті Ангеліна вирвалася вперед з рахунком 4:0. У підсумку українка зберегла перевагу та завершила матч на свою користь. Матч тривав 2 години 26 хвилин.

Калініна виграла третю з трьох зустрічей проти Жакемо.

Що далі

• У чвертьфіналі турніру у Празі Калініна зіграє проти переможниці протистояння Магдалена Френх – Домініка Салкова.
  • Калініна вдруге у 2024 році пробилася до чвертьфіналу. У травні 27-річна тенісистка дійшла до півфіналу турніру WTA у Страсбурзі.
  • Ангеліна Калініна потрапила в остаточну заявку олімпійської збірної України. Тенісний турнір у Парижі триватиме з 27 липня по 4 серпня.