Олександра Соснович – Ангеліна Калініна 0:2 (4:6, 4:6)

1 годину 38 хвилин тривав перший матч українки у США. Вже у першому колі Калініній випав складний екзамен проти Олександри Соснович із Білорусі (WTA №51), пише 24 канал.

Цікаво дізнатись Костюк розповіла, чому не зіграє за Україну на Кубку Біллі Джин Кінг проти США

Матч почався із виграного гейму для українки. Ключовим став сьомий гейм, коли Калініна вирвалась уперед – 3:4. Далі обидві тенісистки взяли по одному розіграші, але останній був за Ангеліною. Слід виділити, що десятий гейм був найдовшим у партії, але переможним для української тенісистки – 4:6.

Другий сет розпочався за сценарієм першого, але цього разу Калініна взяла два гейми поспіль – 0:2. Далі Соснович знову зробила камбек та зрівняла рахунок до 2:2. Однак цього було замало для перемоги у цій партії.

Калініна дотиснула білоруску та вибила її з турніру – 4:6.

Ангеліна Калініна пробилась в 1/16 фіналу турніру WTA у Чарльстоні.

За матч Калініна зробила 4 подачі на виліт, 3 подвійні помилки та відіграла 6 із 9-ти можливих брейків.