У рамках 10-го туру чемпіонату Чехії Слован вдома приймав Словацко. Матч завершився нічиєю 1:1, пише 24 канал.

Варто прочитати Макаренко не допоміг Кортрейку вирвати другу перемогу поспіль у Бельгії: відео

Вилучення українця

На 21-й хвилині Данічек побачив перед собою червоне світло, залишивши гостей у меншості. Більшістю чудово скористались футболісти Слована. Вони вже на 23-й хвилині відкрили рахунок на табло. Гол з пенальті у свій актив записав Рабушіц.

По перерві Качараба отримав попередження. А вже через 5 хвилин вдруге зірвав перспективну атаку суперника. Суддя без вагань показав другу жовту картку захиснику з України, яка автоматично перетворилась у вилучення.

Вже за чотири хвилини завдяки удару Рейнберка Словацко зрівняв рахунок. Остаточний рахунок зустрічі – 1:1.