Важко почали Олімпіаду

В ефірі UA: Перший політик зазначив, що "ми важко розпочинали Олімпіаду, був великий тиск, особливо, коли наші лідери не брали нагород". Проте, все завершилося добре і "19 медалей – це реально великий успіх для України".

Потім наші спортсмени почали вигравати, перемагати. Бронза – велика нагорода на Олімпіаді. Так, нам не пощастило завоювати більше золотих медалей,
– сказав він.

Болюча поразка Хижняка

Міністр пояснив, що болючою для всієї України стала поразка Олександра Хижняка. Адже від нього чекали лише "золото" і все до цього йшло.

Він переміг, це, як говорили, був золотий бій за перше місце.Ми розуміли, що він буде чемпіоном, тому що бразилець був йому під силу. Але так сталося,
– зауважив Вадим Гутцайт.

Україна – у ТОП-20 в світі

На Олімпійських іграх-2020 у Токіо Україна завоювала 19 медалей. Ми у ТОП-20 за кількістю нагород – зайняли 16 місце в заліку всіх країн.

206 учасників Олімпіади, ми – 16 по медалях. Я вважаю, що це успіх. Треба про це говорити, треба про це кричати, дякувати всім нашим спортсменам і тренерам,