Італія – Україна 85:75 (23:21, 20:22, 15:14, 27:18)

Лише перемога над Італією залишала шанси для збірної України на вихід у фінальну частину чемпіонату світу 2023. На цьому шляху підопічних Айнарса Багатскіса очікували два вирішальних матчі. У четвер, 23 лютого, українці провели зустріч проти Італії, яка вже кваліфікувалася на ЧС.

У звітному поєдинку Багатскіс не зміг розраховувати на захисника Анатолія Штунделя та форварда Володимира Конєва. Натомість до збірної повернулися Іссуф Санон, Богдан Близнюк та Артем Пустовий.

Перша чверть пройшла у напруженій боротьбі, де кожен із суперників не хотів поступатися. Втім, на перерву команди пішли за мінімальної переваги італійців – 23:21.

У другому періоді "синьо-жовті" зуміли перевернути хід поєдинку і відновити паритет – 43:43. Проте у наступних двох 10-хвилинках італійці перехопили ініціативу і довели матч до перемоги з перевагою у 10 очок.

Фінальний рахунок 85:75 позбавив українців шансу потрапити на Мундіаль. Завершальний матч вже не матиме турнірного значення.