У суботу, 15 червня, на Євро-2024 пройдуть матчі першого туру в групі В. На пізній вечір винесений поєдинок у Дортмунді, де чинний переможець Євро Італія протистоятиме головній сенсації кваліфікації Албанії, пише 24 Канал.

До теми Чемпіонат Європи з футболу 2024: календар і результати матчів

Група смерті

І"Скуадра Адзурра" суттєво змінилась за останні три роки після успіху на Євро-2020. Причому, не в найкращу сторону. Кілька лідерів вже завершили кар'єру, тоді як молодь поки не так вражає.

Італія сенсаційно пропустила ЧС-2022, а на поточне Євро вийшла лише за рівної кількості балів з Україною. Сильно допоміг команді прихід на тренерську лаву Лучано Спаллетті. Тепер же Італія потрапила у складну групу на самому чемпіонаті.

Але перший тур подарував їй найслабшого із суперників. Албанці сенсаційно виграли відбіркову групу, залишивши позаду чехів та поляків. Втім за кадровим підбором балканці відчутно поступаються будь-якій команді групи В.

Бодай одне набране очко буде для "червоно-чорних" успіхом. До стартової зустрічі обидві збірні підходять без суттєвих втрат. Єдиним травмованим на обидві команди є Фаджолі, проте хавбек Ювентуса далекий від основи Італії.

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Італія – Албанія користувачі інтернету зможуть на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 22:00 за київським часом. За півтори години до гри транслятор розпочне передматчеву студію з експертами.

Також пряма трансляція Євро-2024 буде доступною на регіональних каналах Суспільного. Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Італія – Албанія. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

ІТАЛІЯ – АЛБАНІЯ

ІТАЛІЯ: Доннарумма – Ді Лоренцо, Бастоні, Калафіорі, Дімарко – Жоржиньо, Барелла – К'єза, Пеллегріні, Фраттезі – Скамакка.

АЛБАНІЯ: Стракоша – Хюсай, Аєті, Джимсіті, Мітай – Рамадані, Асслані – Асані, Байрамі, Сефері – Броя.

Відеоогляд матчу

Статистика матчу

Кінець матчу

Фінальний свисток. Італія не вразила, але на класі таки здобула перемогу у стартовому турі. Команда Спаллетті разом з Іспанією лідирують в групі В.

90+2 хвилина

Фолоруншо змінює Бареллу.

90 хвилина

Суддя додав 4 хвилини.

89 хвилина

Який шанс у Албанії! Маная вивели на ударну позицію, але форвард з гострого кута пробив не надто вдало. Доннарумма встиг відбити.

87 хвилина

Остання заміна від Сілвіньо. Байрамі поступився місцем на полі Мучі.

83 хвилина

Ще дві зміни у Італії. Дарміан міняє Дімарко, а Ретегі виходить замість Скамакки.

78 хвилина

Дві заміни від Спаллетті. Камб'ясо та Крістанте вийшли на поле, К'єза та Пеллегріні йдуть відпочивати.

77 хвилина

Манай змінив Брою.

75 хвилина

Ходжа попереджений за грубий фол.

73 хвилина

Броя ледь не обікрав Бастоні та не втік сам на сам із Доннаруммою. Захисник встиг підчистити.

69 хвилина

Дві заміни у Албанії. Ходжа та Лачі вийшли замість Асані та Сефері.

66 хвилина

Італія тисне, але не може довести до вирішального удару.

60 хвилина

Ефектний удар від К'єза з лінії карного майданчика. Трохи неточно.

57 хвилина

Фраттезі вивели на побачення зі Стракошею, але кіпер Брентфорда відбив удар впритул.

54 хвилина

Асллані невдало пробив перспективний штрафний.

49 хвилина

Калафіорі відмахнувся від Брої та отримав жовту картку. За те саме попередження виписали для албанця.

Початок другого тайму

Перерва завершена. Продовжуємо!

Статистика першого тайму

Кінець першого тайму

Перерва. Шокуючий початок був нівельований класом Італії. 2:1 на її користь, відпочиваємо.

45 хвилина

Три хвилини додав рефері.

43 хвилина

Неточний дальній удар від Асані.

40 хвилина

Сейв від кіпера Албанії! Стракоша парирував удар Скамакки впритул з гострого кута.

35 хвилина

Стійка рятує Албанію! Фраттезі не реалізував вихід сам на сам після красивого пасу К'єзи.

31 хвилина

Захист Албанії не без проблем впорався із небезпечним прострілом К'єзи.

26 хвилина

Невдале закидання із глибини від Жоржиньо.

22 хвилина

Пеллегріні отримав жовту картку за брудний підкат.

Суддя переглянув момент із голом та вказав на центр поля. Барелла забив свій ювілейний 10-й гол за "скуадро адзурру".

16 хвилина

ГОООЛ. Італія виходить уперед 2:1! Барелла злету прошив сітку воріт Стракоши.

Відео голу:

11 хвилина

ГОООЛ. Італія таки забиває! Бастоні головою замкнув передачу на дальній стійці. 1:1!

Відео голу:

9 хвилина

Італійським футболістам не вдалось швидко зрівняти рахунок. Албанці ж діяли на контратаках, одна з яких привела до кутового.

2 хвилина

Одразу Пеллегріні міг зрівнювати цифри на табло. Неточний постріл.

1 хвилина

Гооооооооооооолллл!!! Вже на першій хвилині зустрічі Албанія виходить уперед! Дімарко кинув прямо на Байрамі, який потужним ударом вразив ближній кут воріт! Неймовірний початок!