У матчі 1/8 чемпіонату світу між збірними Марокко та Іспанії визначився передостанній чвертьфіналіст чемпіонату світу в Катарі. Основний час та екстратайми завершилися нулями на табло. А в серії післяматчевих пенальті справжнім героєм поєдинку став голкіпер марокканців Янніс Буну, який не пропустив жодного удару.

Детальніше Воротар Марокко Боно повторив унікальне досягнення Шовковського на чемпіонаті світу 2022

Історична звитяга Марокко

Завдяки перемозі над іспанцями збірна Марокко вперше в своїй історії вийшла до чвертьфіналу ЧС з футболу.

До цього найвищим досягненням "левів Атласу" була стадія 1/8 фіналу в Мехіко-1986. Тоді марокканці мінімально поступилися збірній Німеччини (0:1), а гол пропустили від легендарного Лотара Матеуса.

Варто зазначити, що збірна Марокко на порозі нового звершення, яке не підкорялося жодному представнику Африку. Це станеться якщо підопічні Реграгі пройдуть стадію чвертьфіналу.

Свого суперника у чвертьфіналі марокканці дізнаються за результатом матчу Португалія – Швейцарія.