Іспанія – Україна 4:0

Голи: Рамос, 3 (пен), 29, Фаті, 32, Торрес, 84

• Збірна України до цього п’ять разів грала проти Іспанії. Лише у першому матчі була зафіксована нічия 2:2. Решту матчів українці програли.
  • Саме Іспанія була першим суперником збірної України на дебютному Чемпіонаті світу 2006 року у Німеччині. Тоді "фурія роха" перемогла 4:0, а українці догравали матч у меншості. Один з голів було забито з пенальті.
  • Останнім, хто з українців забивав збірній Іспанії, був Андрій Шевченко. Це було майже 17 років тому – 10 вересня 2003 року у відборі на Євро-2004.
  • Саме в матчі проти Іспанії 12 жовтня 2015 року дебютував у складі збірної України Олександр Зінченко.
  • У попередньому матчі Ліги націй збірна України вдома перемогла Швейцарію 2:1. Іспанці зіграли на виїзді проти Німеччини. І врятували нічию завдяки голу на 90+6 хвилині.

Варто побачити: Ліга націй: результати матчів та відео голів 6 вересня

Матч для збірної України почався вкрай невдало. Вже на другій хвилині у ворота Пятова було призначено пенальті. Кривцов збив у власному штрафному Ансу Фаті. Пробивати пенальті пішов Рамос. Пятов хоч і вгадав напрям польоту м’яча, але не вистарчило лічених сантиметрів, щоб відбити м’яч.

Після цього гра пройшла за переваги іспанців. Вони контролювали м’яч, не давали українцям нічого зробити попереду. Тож перший удар по воротах де Хеа українці завдали аж на 41-й хвилині. Зробив це крайній захисник Михайліченко. Пробив точно по воротах. І точно туди, де і був голкіпер.

До цього часу українці вже програвали 3:0. Дубль оформив Рамос. Після розіграшу кутового він виграв «другий поверх» у Кривцова, та відправив м’яч над Пятовим у дальній кут воріт.

Після цього забив Фаті. У своєму другому матчі за збірну Іспанії. Він отримав пас на фланг, змістився до центру та пробив у дальній кут воріт. Ніхто з наших гравців не зумів заблокувати удар, і м’яч від штанги влетів у ворота.

У другому таймі ситуація майже не змінилася. Іспанці атакували, українці нічого не могли зробити попереду. Морено навіть забив, але гол не зарахували через офсайд.

Другий момент у матчі у виконані українці виник аж на 80-й хвилині. Після прострілу Михайліченка іспанці вибили м’яч на кутовий. Якби не це, на дальній стійці м’яч могли відправити у ворота.

Натомість забили іспанці. Ферран Торрес, який вийшов на заміну, зумів пробити низом по воротах Пятова. Його удар виявився влучним.

Другий удар у площину воріт іспанців було завдано аж на 90+2 хвилині. Яремчук отримав пас у штрафному майданчику, розвернувся та пробив. Але де Хеа впіймав м’яч.

Відеоогляд матчу Іспанія – Україна

Після цієї поразки українці опустилися на друге місце. Адже у паралельному матчі збірна Німеччини зіграла внічию зі Швейцарії.

Ця поразка стала найбільшою, яку зазнавала збірна України під керівництвом Андрія Шевченка. До цього команда не програвала 12 матчів.