У п'ятницю, 4 липня, на чемпіонаті Європи-2024 стартує стадія 1/4 фіналу. У першій зустрічі, яка пройде у Штутгарті, між собою зійдуться збірні Іспанії та Німеччини, пише 24 Канал.

До теми Чемпіонат Європи з футболу 2024: календар і результати матчів

Потенційний переможець

Німці та іспанці вразили найбільше з усіх учасників Євро-2024. Команда Юліана Нагельсманна потужно стартувала із перемог над Шотландією (5:1) та Угорщиною (2:0). Втім після цього Бундестім забуксував.

Німеччина ледь не втратила перше місце у групі, вирвавши його у компенсований час зі швейцарцями. А в 1/8 фіналу господарі з проблемами здолали Данію (2:0).

Іспанці ж показали ще більш потужну гру. Підопічні Луїса де ла Фуенте не помітили суперників по групі, вигравши всі три матчі із загальним рахунком 5:0. А на першій стадії плей-оф "фурія роха" покуражилась із Грузією (4:1).

Тож недивно, що гру Іспанія – Німеччина називають "достроковим фіналом Євро". Тож особливо добре, що до цієї гри команди підходять без кадрових втрат.

Орієнтовні склади:

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Іспанія – Німеччина користувачі інтернету зможуть на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 19:00 за київським часом. За півтори години до гри транслятор розпочне передматчеву студію з експертами.

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Іспанія – Німеччина. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

Відеоогляд поєдинку

Дивіться найцікавіші моменти чвертьфінального поєдинку.

Статистика матчу

Підсумкові цифри поєдинку.

Кінець матчу

Іспанія стає першим півфіналістом Євро-2024.

120+6 хвилина

Карвахаль отримав червону картку. Вирішальні секунди.

120+3 хвилина

Фюллькруг міг врятувати Бундестім. Пробив поруч зі стійкою.

120 хвилина

Арбітр додає три хвилини.

120 хвилина

ГООООЛ! Меріно забиває м'яч у ворота Німеччини.

Відео

117 хвилина

Унаї Сімон рятує збірну Іспанії після удару Фюллькруга.

113 хвилина

Тоні Кроос отримав ушкодження. Ветеран зможе продовжити гру.

112 хвилина

Неточний удар у виконанні Оярсабаля.

110 хвилина

Родрі отримав гірчичник.

108 хвилина

Рюдігер рятує команду після небезпечного прострілу Торреса.

106 хвилина

Гра рукою? Здалося що м'яч влучив в руку Кукурельї. Арбітр дає сигнал продовжувати гру.

Початок другого екстратайму.

Рахунок 1:1. Вирішальні 15 хвилин.

Кінець першого овертайму

Невеличка перерва.

105+1 хвилина

Вірц був близьким до дубля. Шкіряний пролетів поруч зі стійкою.

104 хвилина

Оярсабаль завдав підступного обвідного удару. М'яч пролетів поруч зі стійкою.

102 хвилина

Фабіана Руїса, який отримав травму, замінив Хоселую

100 хвилина

Дані Карвахаль заробив жовту картку.

94 хвилина

Вірц отримав жовту картку від арбітра.

91 хвилина

Розпочався перший екстратайм.

Кінець другого тайму

Попереду нас очікують екстратайми.

89 хвилина

ГООООЛ! Вірц рятує Німеччину. Півзахисник був першим на підбиранні та зрівняв рахунок. 1:1.

Відео

86 хвилина

Знову Гаверц пробив головою. Сімон витягує м'яч, але за мить лайнсмен зафіксував офсайд.

82 хвилина

Кай Гаверц пробив з межі штрафного майданчика. М'яч пролетів над поперечиною.

80 хвилина

На полі з'являється легенда. Томас Мюллер замінив Йонатана Та.

80 хвилина

Мората та Вільямс йдуть відпочивати. в гру вступають Меріно та Оярсабаль.

77 хвилина

Супермомент у Німеччини.Фюллькруг пробив в один дотик, але м'яч зрадницьки влучив у стійку.

76 хвилина

Іспанці не поспішають. Рахунок влаштовує "Фурію роху".

75 хвилина

Арбітр покарав Феррана Торреса гірчичником.

73 хвилина

Міттельштадт отримав жовту картку.

71 хвилина

Знову момент у Німеччини. Удар Гаверца заблокували захисники.

70 хвилини

Ось це момент! Роберт Андріх пробив у правий нижній кут воріт. Сімон дивовижним сейвом відбиває м'яч.

67 хвилина

Жовта картка для Тоні Крооса. Грубий підкат у виконанні ветерана Бундестім.

63 хвилина

Ламін Ямаль втомився та йде з поля. Його замінив Ферран Торрес.

60 хвилина

Вірц пробив здалеку. Захисник заблокував удар – м'яч вийшов на кутовий.

57 хвилина

Нагельсманн реагує на перебіг матчу. Міттельштадт та Фюллькруг замінили Раума та Гюндогана.

57 хвилина

Жовту картку отримав Роберт Андрії.

52 хвилина

ГООООЛ! Іспанці відкривають рахунок у матчі. Дані Ольмо в один дотик точно пробив після пасу Ламіна Ямала. Ноєр був безсилий врятувати Бундестім.

Відео

47 хвилина

Мората дуже неточно пробив з меж штрафного майданчика. М'яч полетів значно вище воріт Німеччини.

46 хвилини

Обидва тренери зробили заміни. У Іспанії на лаву сів Робен Ле Норман, кого замінив Начо Фернандес.

У Німеччини вийшли на поле Флоріан Вірц та Роберт Андріх, які замінили Емре Джана та Лероя Сане.

Початок другого тайму

Гра поновилася.

Статистика першого тайму

Практично рівна гра у виконанні обох збірних.

Кінець першого тайму

Команди пішли на перерву за рахунку 0:0.

45+1 хвилина

Ямаль пробив здалеку. Таку удари не проблема для досвідченого Ноєра.

45 хвилина

Арбітр додав 2 хвилини.

43 хвилина

Невдала передача у виконні Ніко Вільямса. Могло бути дуже небезпечно.

39 хвилина

Дані Ольмо пробив здалеку. Ноєр впорався з ударом.

36 хвилина

Сейв у виконанні Ноєра. Вільямс пробив у ближній кут, але до цього лайнсмен підняв прапорець.

35 хвилина

Кай Гаверц опинився на ударній позиції та пробив з лінії штрафного майданчика. Голкіпер іспанців і в цьому епізоді на висоті.

34 хвилина

Небезпечна передача у виконанні Кімміха. Унаї Сімон розгадав задум суперника.

29 хвилина

Робен Ле Норман (Іспанія) отримав гірчичник та пропустить наступну гру.

28 хвилина

Давід Раум (Німеччина) заробив жовту картку. Дуже груба гра проти Карвахалю.

25 хвилина

Тоні Кроос виконав навіс до штрафного майданчика. Йонатан Та (Німеччина) пробив головою, але невдало.

21 хвилина

Кай Гаверц небезпечно пробив головою. Унай Сімон ліквідував загрозу. Це був перший небезпечний момент у виконанні Бундестіму.

17 хвилина

Фабіан Руїс спробував здалеку спіймати Ноєра. Однак удар виявився дуже неточним.

15 хвилина

Юний Ямал виконав штрафний удар. М'яч пролетів поруч зі стійкою.

13 хвилина

Рюдігер з порушенням зупиняє прохід Дані Ольмо та отримав жовту картку. Іспанець заробив штрафний удар.

11 хвилина

Давід Раум (Німеччина) виконав передачу у штрафний майданчич. Голкіпер іспанців легко спіймав м'яч.

8 хвилина

Педрі все ж залишає поле. В гру вступає Дані Ольмо.

4 хвилина

Педрі зазнав ушкодження, але сможе продовжити матч. Сфолив Тоні Кроос. Втім, арбітр не дав жовтої картки.

2 хвилина

Педрі потужно пробив зльоту. Ноєр відбив удар.

Матч розпочався.

Арбітр дав стартовий свисток про початок поєдинку.

Іспанія та Німеччина грали у фіналі Євро-2008. Тоді мінімальну перемогу з рахунком 1:0 здобула "Фурія роха". Переможний гол на 33-й хвилині забив Фернандо Торрес.

Вболівальники в очікуванні видовищного матчу. Гра розпочнеться о 19:00 за київським часом.