У суботу, 15 червня, відбудеться матч групи В на Євро-2024. Учасниками зустрічі в Берліні стануть півфіналіст минулого Євро Іспанія та бронзовий призер ЧС-2022 Хорватія, пише 24 Канал.

До теми Чемпіонат Європи з футболу 2024: календар і результати матчів

Група смерті

Іспанія входить у топ-5 претендентів на перемогу на Євро. Команда Луїса де ла Фуенте майже ідеально пройшла кваліфікацію та зібрала крутий склад на чемпіонат. Загальна вартість гравців досягає майже 1 мільярд євро.

При цьому минуле Євро "фурія роха" також провела впевнено, діставшись півфіналу. Там лише в серії пенальті Іспанія поступилась італійцям. На шляху до того успіху команда Луїса Енріке вибила і Хорватію – неймовірні 5:3 в 1/8 фіналу.

Саме ж "картаті" поки не мають серйозних успіхів на чемпіонатах Європи, чого не скажеш про Мундіалі. Шість років тому підопічні Далича дійшли до фіналу, а на ЧС-2022 взяли бронзові нагороди. Проте у кваліфікації команда пропустила вперед у групі Туреччину.

До стартової гри на Євро-2024 Хорватія підходить без кадрових проблем. А ось іспанцям доведеться виходити на гру без досвідчених Аймеріка Ляпорта та Хесуса Наваса. Також під питанням і участь Дані Ольмо.

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Іспанія – Хорватія користувачі інтернету зможуть на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 19:00 за київським часом. За півтори години до гри транслятор розпочне передматчеву студію з експертами.

Також пряма трансляція Євро-2024 буде доступною на регіональних каналах Суспільного. Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Іспанія – Хорватія. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

ІСПАНІЯ – ХОРВАТІЯ 2:0

Голи: Мората, 29, Руїс, 32.

ІСПАНІЯ: Сімон – Карвахаль Ле Норман, Начо, Кукурелья – Родрі, Руїс, Педрі – Ямал, Мората, Вільямс.

ХОРВАТІЯ: Лівакович – Станішич, Понграчич, Шутало, Гвардіол – Модрич, Ковачич, Брозович – Маєр, Будімір, Крамарич.

Відеоогляд матчу

Статистика матчу

Кінець матчу

Фінальний свисток. Іспанія громить Хорватію (3:0) та робить надважливий крок назустріч плей-оф. А от підопічним Далича в наступних іграх треба виправляти кепську різницю м'ячів.

90+3 хвилина

Іспанія відверто дограє матч, який склався повністю за її сценарієм.

90 хвилина

П'ять хвилин додано до другого тайму.

88 хвилина

Ферран Торрес непогано вибіг у контратаку, але його удар з гострого кута був заблокований.

86 хвилина

Останні заміни від Іспанії. Замість Ямала та Родрі вийшли Торрес та Субіменді.

83 хвилина

Перішич завдав кількох ударів здаля, але Сімон нейтралізував небезпеку.

80 хвилина

СЕЙВ ВІД СІМОНА. Кіпер іспанців парирував удар Петковича. Пізніше Бруно таки забив на добиванні після прострілу, але суддя зафіксував офсайд. Рахунок залишається 3:0.

78 хвилина

Жовта картка для Родрі.

78 хвилина

Пенальті! Сімон на рівному місці подарував у своєму майданчику м'яч Маєру. Той скотив під удар Петковичу, але Бруно завалив Родрі.

77 хвилина

Непогана подача від Перішича, але Сімон встиг випередити Петковича.

74 хвилина

Дальній та авантюрний удар від Ольмо. Через рикошети сила удару вийшла занадто слабкою.

72 хвилина

Крамарич поступається місцем на полі Петковичу.

69 хвилина

Іспанія впевнено контролює гру та не намагається її загострити.

67 хвилина

Ще дві зміни від де ла Фуенте. Оярсабаль та Меріно зайшли, Мората і Вільямс пішли відпочивати.

65 хвилина

Дві заміни у Хорватії. Замість Луки Модрича та Матео Ковачича вийшли Маріо Пашалич та Лука Сучич

63 хвилина

Ковачич майже вивів Маєра на рандеву із кіпером. Втім Кукурелья встиг першим на м'ячі.

61 хвилина

Перша заміна у іспанців. Ольмо вийшов замість Руїса.

58 хвилина

Заміна у хорватів. Перішич замінив Будіміра.

56 хвилина

Навала від Хорватії! Ковачич відкотив під удар Станішичу, але під удар захисника Баєра кинувся Кукурелья. На добиванні був Будімір, його постріл відбив Сімон.

54 хвилина

Крутий шанс у Ямала. Педрі вивів партнера по Барселоні на ударну позицію, але удар Ламіна відбив воротар.

49 хвилина

Удар Гвардіола заблокував захисник іспанців.

Початок другого тайму

Команди на полі, гра поновлена.

Статистика першого тайму

Кінець першого тайму

Перерва. Іспанія йде відпочивати з перевагою у три м'ячі. Хорватів врятує лише диво.

45+3 хвилина

ГОООООЛ. Іспанія вже громить суперника. Ямал шикарно вирізав подачу на Карвахаля, який добив снаряд у сітку. 3:0

Відео голу:

45+1 хвилина

Знову удар хорватів суттєво вище воріт. Цього разу схибив Ковачич.

45 хвилина

Три хвилини компенсував рефері.

44 хвилина

Дальній постріл від Крамарича зовсім неточний.

43 хвилина

Ніко Вільямс майже встиг на добиванні після прострілу Кукурельї та рикошету. Проте Лівакович випередив іспанця.

41 хвилина

Крутий момент у Хорватії! Після прострілу Маєра бив Крамарич, але неточно. Підкоригувати удар міг Будімір, але Анте трохи не встиг.

37 хвилина

Ле Норман пробив вище після подачі з кутового.

34 хвилина

І знову хорвати швидко відповідають. Сімон рятує ворота після більярдного удару Брозовича, а на добиванні Маєр пробив у зовнішній бік сітки.

32 хвилина

ГООООЛ. Іспанія відправляє команду Далича у нокдаун. Фабіан Руїс на дриблінгу увійшов у майданчик та точно пробив у ближній нижній кут. 2:0

Відео голу:

31 хвилина

Хорватія швидко відповідає крутим проходом Ковачича. Хавбеку дали увійти у майданчик та пробити, Сімон на місці.

29 хвилина

ГОООООЛ. Іспанія таки знайшла шпарину в захисті хорватів. Руїс запустив Морату сам на сам із Ліваковичем і жоден із центрбеків не втримав Альваро. Форвард Атлетіко без проблем відкриває рахунок. 1:0

Відео голу:

26 хвилина

Ніко Вільямс вирізав непогану передачу на Ямала. Втім вінгер не дотягнувся до м'яча.

23 хвилина

Знову момент у Будіміра. Форвард відгукнувся на подачу з флангу та головою пробив вище воріт.

21 хвилина

Модрич красивим пасом виводив Будіміра сам на сам із воротарем. Втім Анте трохи не встиг до м'яча.

18 хвилина

Іспанія заспокоїлась та дала Хорватії дійти до своїх воріт. Проте номінальні "гості" так і не довели справу до удару.

15 хвилина

Ямал вибіг на ударну позицію, але трохи забарився з м'ячем та втратив можливість для удару.

11 хвилина

Невдале закидання Вільямса зі стандарту, Ле Норман не встиг на подачу.

8 хвилина

Дальній постріл від Морати не став проблемою для Ліваковича. Кіпер забрав м'яч в руки.

6 хвилина

Руїс хитро віддавав врозріз на Педрі, але гравець Барселони трохи не встиг до м'яча.

3 хвилина

Ніко Вільямс запускав у карний майданчик Морату, але Станішич був першим на м'ячі.

Різниця голів – 20:12.

Зустріч Хоселу та Модрича, які ще два тижні тому разом вигравали для Реала Лігу чемпіонів.

Ламін Ямал стане наймолодшим учасником в історії чемпіонату Європи. Вінгер Барселони з'явиться на полі у віці 16 років та 338 днів.