Інтер – Лаціо 2:1

Голи: Бастоні, 30, Шкриняр, 67 – Іммобіле, 35

Початок матчу був доволі сумбурним. Команди сповідували швидкий футбол, але без моментів. На 15-й хвилині перший удар був у сторону воріт Лаціо. Перішич головою пробив над поперечиною.

Варто прочитати Дженоа може звільнити Шевченка після поразки від клубу Коваленка

Після цього Інтеру вдалось розмочити нулі на табло. Мартінес став адресатом розкішної передачі з глибини поля від Санчеса, відірвався від опікуна та переграв голкіпера "орлів". Все б нічого, якби суддя після відеоперегляду не угледів офсайд у Лаутаро. Взяття воріт було скасоване.

"Нерадзуррі" були гострішими у першому таймі. Мартінес впритул розстрілював ворота Лаціо, але голкіпер Стракоша продемонстрував дива реакції на лінії воріт, перевівши м'яч на кутовий.

Після подачі з кутового м'яч відлетів у ноги Бастоні, який ударом з-за меж штрафного пробив прямо у нижній кут воріт. Більярдний постріл вдався футболісту Інтера – 1:0.

Інтер не випав із гонитви за чемпіонством

Вже через п'ять хвилин гості зрівняли цифри на табло. Хандановіч грубо помилився на виході, м'яч пролетів повз голкіпера господарів та залетів у ворота після удару від Іммобіле – 1:1. Знову на порятунок Лаціо поспішає найкращий бомбардир команди.

У середині другого тайму Шкриняр найкраще зіграв на другому поверсі після подачі з флангу. М'яч від поперечини перетнув лінію воріт "орлів" – 2:1. Часті підключення захисника Шкриняра в атаку принесли потрібний результат Інтеру.

• Інтер вирвав перемогу у Лаціо – 2:1.
  • "Нерадзуррі" продовжують лідирувати у Серії А. В активі Інтера 49 очок. Мілан, який йде другим, поступається лідеру лише одним пунктом.