Інтер – Кротоне 6:2

Голи: Мартінес, 20, 57, 78, Марроне, 31 (авт.), Лукаку, 64, Хакімі, 87 – Дзанеллато, 12, Големич, 36 (пен.)

Для Інтера цей матч проти аутсайдера чемпіонату розпочався не найкраще, адже команда пропустила гол вже на 12-й хвилині. Та невдовзі зусиллям Мартінеса Інтер таки зрівняв рахунок. А після цього Марроне відправив м'яч у власні ворота і вже "нерадзурі" були попереду.

Варте уваги Рома взимку купить Яремчука за солідні гроші: скільки заробить Гент

Та на перерву команди пішли за рівного рахунку. Големич чітко реалізував пенальті.

Та у другому таймі голи забивали лише гравці Інтера. І відзначилися вони чотири рази. Спочатку ще один гол до свого активу записав Мартінес. Після цього настала черга Лукаку. На 78-й хвилині Мартінес оформив хет-трик. А останній гол в матчі забив Хакімі.

Таким чином Інтер переміг з рахунком 6:2. І допоки Мілан не зіграє свій матч проти Беневенто, саме Інтер перебуватиме на вершині турнірної таблиці.