Інгулець – Десна 2:1

Голи: Поспелов, 34, Полегенько, 47 – Дегтярьов, 56
Вилучення: Опанасенко, 85 (Інгулець)

Дивіться також Дніпро-1 завдяки двом пенальті розгромив Маріуполь, який тайм грав у меншості: відеоогляд

Інгулець краще увійшов у гру й на початку матчу мав два напівмоменти, щоб засмутити голкіпера гостей Мисака. Та господарі зуміли відзначитися тільки в середині першого тайму.

Після подачу з кутового Поспелов спрямував м'яч у сітку воріт "сіверян" ударом головою.

Відразу після перерви команда Сергія Лавриненка подвоїла перевагу. Стівен накрутив оборонців Десни на лівому фланзі та прострілив у штрафний. Коваленко пролетів повз м'яч, після чого Полегенько потужним ударом прошив Мисака – 2:0!

Десна досить швидко відіграла один м'яч: Будківський скинув на Дегтярьова, який розрядив свою гармату. Шуст не мав шансів відбити м'яч.

До кінця матчу обидві команди змарнували ще по одному хорошому моменту забити гол. Інгулець догравав поєдинок у меншості через вилучення Опанасенка.