Єдиний гол у матчі від Джастіна Клюйверта на 79-й хвилині приніс мінімальну домашню перемогу Борнмута 1:0. Хоча ще наприкінці першого тайму м'яч побував у володіння господарів. Але результативний удар Еберечі Езе не був зарахований через офсайд.

Цікаво Несподіваний розвиток подій: матч клубу Миколенка перервали з незвичної причини

Українець показав видатну гру

Повний матч проти Крістал Пелес відіграв український центрбек "вишень" Ілля Забарний. Ключовий оборонець збірної України видав потужну гру та був визнаний найкращим гравцем поєдинку 31-го туру англійської першості.

Цим здобутком футболіста поділилась його кохана Ангеліна Забарна, яка виклала нагороду "Найкращого гравця матчу" у себе в інстаграмі. Дружина Іллі заявила, що пишається своїм чоловіком.

Найкращий гравець матчу. Пишають дуже,
– підписала фото дружина футболіста.

Забарний – гравець матч Борнмут – Крістал Пелес
Забарний – гравець матчу Борнмут – Крістал Пелес / Скриншот із інстаграму Ангеліни

Для Забарного цей матч став 35- у поточному сезоні-2023/2024 за Борнмут, у яких він забив свій дебютний гол за "вишень".

• Борнмут після домашньої перемоги набрав вже 41 бал та йде на 11-у місці турнірної таблиці АПЛ, посунувши звітам Челсі Михайла Мудрика.
  • Крістал Пелес після поразки залишився при своїх 30 очками та посідає 14-ту позицію.