В межах 31-го туру англійської Прем'єр Ліги відбувся матч Ньюкасл – Евертон, який призупинили в середині першого тайму. Причина виявилася незвичною: футболісти, які дотримуються посту в Рамадан, скористались можливістю поїсти та випити води одразу після заходу сонця.

Пауза через Рамадан

Можливістю скористались африканці Амаду Онана, Ідрисса Гейє, Абдулай Дукуре та кілька інших гравців. Серед тих, хто взяв перерву, був також українець Віталій Миколенко.

Перерва в грі настала завдяки голу Олександра Ісака, який відкрив рахунок для Ньюкасла.

Що таке Рамадан

Це дев'ятий місяць ісламського календаря, який вважається священним для мусульман. Рамадан відзначається мусульманами по всьому світу як місяць посту, коли вони не їдять і не п'ють у світлий час доби.

Наприкінці матчу Евертон заробив пенальті, який реалізував Домінік Калверт-Льюїн. Поєдинок завершився нічиєю 1:1.

Український захисник Віталій Миколенко провів на полі усі 90 хвилин гри. Загалом у сезоні 2023/2024 він зіграв 24 матчі та забив 2 голи.

Наразі Ньюкасл посідає 8-му позицію в турнірній таблиці, набравши 44 очки. Водночас, Евертон на 16-му місці з 26 очками, за 4 очки до зони вильоту.