У вечірній сесії відбулося сім фінальних запливів за участю українських параатлетів. В останньому з них змагався Ігор Німченко, пише 24 Канал.

Перша медаль в кар'єрі плавця

Під час ранкової сесії відбулася кваліфікація, у якій українець показав найкращий час – 57.52 секунд. Найближчого суперника Ігор випередив на 0.59. Тож Німченко був серед головних фаворитів на нагороду у цій дисципліні.

У фінальному запливі український плавець після перших 50 метрів був на першому місці, але у підсумку фінішував другим. На останніх метрах дистанції Німченко поступився італіцю Стефано Раймонді.

Ігор Німченко вперше здобув срібну медаль Паралімпійських ігор.

Результат фіналу за участю Німченка / скриншот з офіційного сайту Паралімпіади

Що відомо про Ігоря Німченка

• 26-річний плавець представляє Донеччину.
  • Ігор почав займатися плаванням у 2017 році у "Донецькій обласній дитячо-юнацькій спортивній школі для осіб з інвалідністю".
  • У 2023 році здобув срібну та бронзову медаль на чемпіонаті світу.
  • А цього року став чемпіоном та дворазовим срібним призером чемпіонату Європи.
  • На Паралімпіаді-2024 Німченко займав 5 місце на дистанції 50 метрів та 6 сходинку на 100 метрів вільним стилем.