Перший у кар'єрі

Мілан із комфортним рахунком на табло пішов на перерву – 0:2. Відразу після відпочинку господарі відіграли один гол завдяки лідеру "россонері" Златану Ібрагімовича.

Дивіться також Масова бійня: матч Другої ліги не дограли через побоїще фанатів на полі – відео

Нападник із Швеції курйозно зрізав м'яч головою у власні ворота після розіграшу кутового від Болоньї. 40-річний футболіст хотів прибрати голову, але не встиг зреагувати в епізоді.

Це перший автогол у кар'єрі Ібрагімовича. Також за інформацією Opta, форвард увійшов у топ-4 найстаріших футболістів в історії чемпіонату Італії, які відзначались у власних воротах – 40 років та 20 днів.

Однак на цьому швед не зупинився та реабілітувався за курйоз. На останній хвилині основного часу Златан обвідним ударом з-за меж штрафного забив четвертий гол Мілана у матчі. У підсумку – 2:4 впевнена перемога "россонері".

• У цьому сезоні Ібрагімович зіграв за Мілан 4 поєдинки в усіх турнірах, у яких забив 2 голи та віддав один асист.
  • Після дев'яти зіграних матчів "россонері" продовжують очолювати турнірну таблицю Серії А – 25 очок. Однак Наполі має чудовий шанс випередити суперника, у "неаполітанців" гра у запасі та відставання лише в один бал.