Асистент головного тренера київського "Динамо" Огнєн Вукоєвіч розповів про те, що до призначення Луческу київський клуб цікавився і екснаставником загребського "Динамо" Ненадом Б'єліцею. Слова хорвата цитує acional.hr.

Дивіться також: Луческу не місце в "Динамо": ультрас "біло-синіх" відповіли на скандальну заяву румуна

Тепер, коли все закінчилося, можу підтвердити, що Ненад Б'єліца серйозно розглядалося на позицію тренера київського "Динамо".

"Керівництво київського клубу було в захваті від тієї домінуючої гри, яку Загреб показував в матчах Ліги чемпіонів з "Шахтарем". "Динамо" Б'єліци перевершувало "гірників" в обох іграх. До речі, знімаю капелюха перед Б'єліцею як тренером, тому що "Динамо" під його керівництвом показувало свою найкращу гру в Європі за останні 10 років", – сказав Вуковєвіч.

Конфлікт ультрас та Луческу: головне

Ультрас "Динамо" протестують проти приходу Мірчі Луческу на тренерський місток команди. Фанатів обурило, що "Динамо" очолив тренер, який 12 років працював у "Шахтарі" – принциповому супернику киян.

Після призначення Луческу WBC Ультрас Динамо обіцяли протести. 28 липня ультрас зібралися біля клубного стадіону, де перебував Луческу. Фанати скандували: "Суркіси – ганьба "Динамо".

Унаслідок тиску фанатів Луческу подав у відставку, проте президент "Динамо" Ігор Суркіс не прийняв її.

Під керівництвом Луческу "Динамо" виграло два матчі – у донецького "Олімпіка" та "Шахтаря".