Скористались шансом

Досвідчений півзахисник Тарас Степаненко із перших хвилин з'явився на футбольному полі у грі проти шведів. Футболіст зізнався, що команда дуже потужно готувалась до цього матчу.

Варто дізнатись Це не ліфчик: що було під футболкою Довбика, який вивів Україну в 1/4 фіналу Євро-2020

Збірна Швеції подарувала нашій команді другий шанс на чемпіонаті Європи-2020. Однак Україна не віддячила супернику. Не того вечора і не у тому матчі.

За словами Степаненка, українська команда хотіла викластись на повну, щоб сповна використати подаровану можливість. Футболісти хотіли, щоб Україна пишалась ними. І вони все зробили для цього.

Ви знаєте, ми зараз дивимося, що футбол непередбачуваний. Вчора Швейцарія пройшла Францію. Тому все може бути. Наше завдання – грати до кінця, вірити в нашу перемогу, йти вперед. А там вже, як доля вирішить,
– сказав Степаненко.

• Відзначимо, що опорник Шахтаря провів на полі 95 хвилин та був замінений на Євгена Макаренка. Тарас надійно тримав центр поля, не дозволяючи шведам виходити у стрімкі контратаки.
  • Свій наступний матч українська збірна проведе у суботу, 3 липня. Суперником команди Шевченка стане Англія. Поєдинок відбудеться у Римі. Початок чвертьфінальної зустрічі – о 22:00.