Призери ЧС-2022 проти чемпіонів Європи: онлайн-трансляція матчу Хорватія – Італія на Євро-2024

24 червня 2024, 22:48

Збірні Хорватії та Італії зіграють на чемпіонаті Європи 24 червня 2024. Трансляцію гри у Лейпцигу можна дивитися онлайн на сайті 24 Каналу.

У понеділок, 24 червня, на Євро-2024 пройдуть матчі останнього туру в групі В. Один із них прийме Лейпциг, де зійдуться Хорватія та Італія, пише 24 Канал.

До теми Чемпіонат Європи з футболу 2024: календар і результати матчів

Останній шанс хорватів

Команда Златко Далича відверто не вражає на цьому Євро. Проти іспанців у "картатих" не було ані шансу, тоді як з Албанією хорвати примудрились впустити перемогу у компенсований час.

Це суттєво знизило шанси команди на плей-оф. Для проходу далі Хорватії необхідно будь-що перемагати чинних чемпіонів Європи.

Самі ж італійці також не виблискують на Євро-2024, але свої три бали у битві з албанцями вони взяли. Саме тому "Скуадру Адзуру" влаштує нічия в останньому турі. Тоді команда Спаллетті вийде з другого місця на Швейцарію.

Правда, італійці залишились без одного зі своїх латералів. Дімарко пошкодив литковий м'яз та поки буде поза грою. Його має замінити партнер по Інтеру Дарміан. Натомість у Хорватії, окрім вже давньої травми Влашича, втрат немає.

Стартові склади:

Хорватія: Лівакович – Станішич, Шутало, Понграчич, Гвардіол, Модрич, Брозович, Ковачич, Сучич, Пашалич, Крамарич
Італія: Доннарумма – Ді Лоренцо, Бастоні, Калафьорі, Дарміан, Жоржіньо, Барелла, Распадорі, Дімарко, Пеллегріні, Ретегі

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Хорватія – Італія користувачі інтернету зможуть на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 22:00 за київським часом. За півтори години до гри транслятор розпочне передматчеву студію з експертами.

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Хорватія – Італія. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

Статистика матчу!

Уся статистика матчу Хорватія – Італія:

Фінальний свисток!

Італія врятувалась від поразки у грі із Хорватією 1:1.

90+8 хвилина

Дзакканьї на 8-й компенсованій хвилині зрівнює рахунок 1:1.

90+7 хвилина

Багато емоцій на футбольному полі.

90+2 хвилина

Потужний постріл Скамакки заблокував захисник.

90 хвилина

Суддя додав 8 хвилин.

88 хвилина

Момент в Італії!!! Скамакка не дотягнувся до м'яча.

85 хвилина

Доннарумма вибив м'яч після пасу Брозовича.

80 хвилина

Передачу Брозовича заблокував оборонець.

74 хвилина

Іванушец отримав жовту картку.

68 хвилина

Удари Дарміана та Фраттезі заблоковані.

62 хвилина

Бастоні головою пробив над поперечиною.

55 хвилина

Модрич таки забиває на добиванні. Хорватія повела у рахунку 1:0!

54 хвилина

Не забиває Модрич. Доннаруммаааааа!!!

53 хвилина

ПЕНАЛЬТІІІІІ! Хорвати пробиватимуть 11-метровий

53 хвилина

Маккелі пішов дивитись відеоповтор. Можливо, один із найважливіших моментів усього матчу.

52 хвилина

Сигналізують хорвати, що була гра рукою від Фраттезі.

Другий тайм розпочався!

Статистика першого тайму!

Італія більше у перші 45 хвилин награла на гол.

Перерва!

Свисток Маккелі. У перші 45 хвилин команди не забивали. Нулі на табло.

45 хвилина

Суддя компенсував лише 1 хвилину.

43 хвилина

Кінець тайму минає без жодної небезпеки.

36 хвилина

Лівакович потягнув удар Пеллегріні, який пробив з-під захисника.

31 хвилина

Доннарумма перервав розвиток атаки суперника після передачі Модрича.

28 хвилина

Ліваковииииччч!!! Хорватський голкіпер у феноменальному сейві парирував постріл впритул головою від Бастоні.

26 хвилина

І знову постріл Ретегі був заблокований хорватським футболістом. Четвертий кутовий для Італії.

22 хвилина

Який шанс у Пеллегріні! Якби не захисник, Ліваковичу довелось би солідно попотіти.

21 хвилина

Ретегі виграв боротьбу у Гвардіола. Кутовий.

19 хвилина

Багато боротьби було з боку обох збірних.

10 хвилина

Італійці намагаються створити бодай щось небезпечне біля володінь Ліваковича. Але перші хвилини за суперником.

5 хвилина

Доннарумма вперше вступив у гру. Сучич ледь не вразив дев'ятку італійських воріт.

2 хвилина

Із перших секунд матчу "шашкові" взяли м'яч під свій контроль.

Матч розпочато! Поїхали!

Команди вже на полі. Лунають гімни обох збірних!

А ось такий стартовий склад на матч виставив головний тренер Італії:

До вашої уваги стартовий склад Хорватії:

Вже о 22:00 розпочнеться поєдинок останнього туру групового раунду між Хорватією та Італією. Легенди обох збірних вже приїхали на стадіон у Лейпцигу.