Обидві команди поступилися у стартовому турі, тож вийшли максимально вмотивованими на гру. Попри статус фаворита "картаті" пропустили першими вже на одинадцятій хвилині, пише 24 Канал.

Всі голи в поєдинку

Підопічні Сілвінью несподівано повели в рахунку, завдяки забитому м'ячу Казіма Лачі. Півзахисник празької Спарти з близької відстані розстріляв ворота Ліваковича, відгукнувшись на прострільну передачу Асані.

Дивіться відео гола Лачі

Хорватія зрівняла рахунок на 74-й хвилині зустрічі. "Картаті" зробили це, завдяки більярдному удару Крамарича, який спіймав на протиході Стракошу.

Перший гол Хорватії у матчі: дивіться відео

І вже за 2 хвилини команда Златко Далича вийшла уперед. Албанець Клаус Г'язула записав у свій пасив автогол.

Як Хорватія повела в рахунку: дивіться відео

Утім, албанці змогли врятуватися від поразки. Клаус Г'язула реабілітувався за автогол та вирвав нічию для команди на 95-й хвилині.

Дивіться відео з голом Г'язули

Зазначимо, що в іншому матчі другого туру групи B зустрінуться Іспанія та Італія. Їх поєдинок відбудеться 20 червня та розпочнеться о 22:00.