Матч Хорватія – Албанія розпочне шостий ігровий день на Євро-2024. Команди змагаються в Групі "В" разом з Іспанією та Італією, пише 24 канал.

Спроба команд покращити своє становище

Обидві збірні поступилися своїм суперникам у першому турі групового етапу Євро-2024.

Хорватія в дебютному матчі на чемпіонаті Європи-2024 розгромно поступилася Іспанії. Поєдинок закінчився з рахунком 3:0. Іспанці посіли почесне перше місце завдяки хорошому результату, а от Хорватія займає поки останнє.

Албанія у першій грі мінімально поступилася збірній Італії, однак команда змогла поставити історичний рекорд Євро-2024. Албанці забили італійцям найшвидший гол в історії чемпіонату Європи з футболу – 25 секунд. Однак історичний м'яч не допоміг команді перемогти. Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь Італії.

Де дивитися матч

Гру Хорватія – Албанія можна буде переглянути на медіасервісі MEGOGO за передплатами "Максимальна" та "Спорт". Також цей поєдинок потрапив у список 22-х, які показуватимуть на місцевих телеканалах Суспільного. Стартовий свисток пролунає о 16:00.

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію поєдинку. Також будуть опубліковані всі голи зустрічі, зокрема повний текстовий та відеоогляд гри після закінчення.

ХОРВАТІЯ – АЛБАНІЯ 2:2

Голи: Крамарич, 74, Гясула, 76 (автогол) – Лачі, 11, Гясула, 90+5

Хорватія: Лівакович, Перішич, Гвардіол, Шутало, Юранович, Брозович, Ковачич, Модрич, Крамарич, Маєр, Петкович

Албанія: Стракоша, Мітай, Айєті, Джимшіті, Хюсай, Лачі, Рамадані, Асллані, Байрамі, Асані, Манай

Відеоогляд матчу Хорватія – Албанія

Відеоогляд матчу Хорватія – Албанія

Кінець матчу

Фінальний свисток. Збірна Албанії у неймовірному матчі вириває нічию. Результат на табло закономірний – 2:2. Хорвати не награли на перемогу.

90+ 7 хвилина

Клаус Гясула отримав гірчичник.

90+5 хвилина

ГОООЛ! Албанці зрівняли рахунок. Клаус Гясула реабілітувався за свій автогол та пробив Ліваковича. Фантастика!

Відео голу

90+3 хвилина

Пожежа у штрафному майданчику Хорватії. Даку бив на добиванні, але "картатим" відверто пощастило.

90 хвилина

Арбітр додав п'ять хвилин.

90 хвилина

Албанія змарнувала шанс зрівняти рахунок. Ходжа завдав небезпечного удару, але Лівакович – сама надійність.

88 хвилина

Небепечний удар у виконанні Модрича. М'яч просвистів поруч зі стійкою.

85 хвилина

Тренер збірної Албанії тех зробив дві заміни.

84 хвилина

Тактичні заміни від Далича.

77 хвилина

Ельсейд Хюсай (Албанія) отримує попередження.

76 хвилина

ГОООЛ! Хорвати виходять вперед! Оце так камбек! Албанець Клаус Гясула забиває автогол у власні ворта.

Відео автоголу

74 хвилина

ГОООЛ! Хорвати зрівнюють рахунок! Крамарич більярдним удром спіймав на протиході Стракошу.

Гол Крамарича

72 хвилина

Залишив поле автор забитого голу Лачі. В гру вступив Клаус Г'язула – опорник.

69 хвилина

Анте Будімір вийшов на поле, замінивши Бруно Петковича. Хорвати освіжають напад.

67 хвилина

Непоганий прохід лівим флангом Байрамі (Албанія). Проте удар хавбека Сассуоло вкрай невдалий.

64 хвилина

Заміна в Албанії. В гру вступає ексфорвард Ворскли Сефері.

62 хвилина

Албанці вперше у другому таймі завдали удару по воротах Ліваковіча. Асллані пробив по центру, що не стало проблемою для голкіпера.

58 хвилина

Модрич з підкруткою подав кутовий у штрафний майданчик. Було небезпечно.

54 хвилина

Ковачич пробив здалеку. Рикошет міг завадити Стракоші зреагувати на удар, але голкіпер впевнено відбив.

50 хвилина

Чудовий момент у хорватів. Сучич опинився на ударній позиції, але Стракоша продемонстрував свою майстерність. Це перший удар "картатих" у площину воріт.

Початок другого тайму

Хорвати провели дві заміни. Пашалич замінив Брозовича, Сучич – Маєра.

Статистика першого тайму

Хорвати мають тотальну перевагу у володінні м'ячем.

Кінець першого тайму

Перерва. Перший тайм став шоком для хорватів. "Картаті" нічого не можуть вдіяти із захистом албанців. Натомість суперник свій момент використав на всі сто. Рахунок 0:1 на користь Албанії.

45 хвилина

Збірна Албанія мала можливість забити гол у роздягальню. З ударом Рея Маная впорався Лівакович.

42 хвилина

Хорвати виглядають дуже кволими. Їхні дії в атаці надто повільні та прогнозовані.

39 хвилина

Брозович спробував здалеку перевірити реакцію голкіпера албанців. Томас Стракоша впевнено контролював ситуацію.

37 хвилина

Модрич виконав штрафний удар, навісивши м'яч у воротарський майданчик. Голкіпер кулаками відбив шкіряну кулю.

31 хвилина

Знову пожежа у володінні Ліваковича. Асллані пробив у напрямку воріт, але голкіпер хорватів неймовірним сейвом відвів загрозу.

29 хвилина

Хюсай (Албанія) пробив в один дотик, але м'яч пролетів вище воріт.

26 хвилина

Хорвати контролюють м'яч, але без загострення. Модрич та компанія досі не завдали жодного удару в площину воріт.

20 хвилина

Матео Ковачич спробував пробити здалеку, але потрапив у захисника.

15 хвилина

Ще один небезпечний момент в албанців. Байрамі опинився на ударній позиції, але захисник ліквідував загрозу.

11 хвилина

ГОООЛ!!! Албанія несподівано повела в рахунку. Відзначився Казім Лачі. Півзахисник празької Спарти відгукнувся на прострільну передачу Асані та з близької відстані розстріляв ворота Ліваковича. Рахунок став 0:1.

Відео голу Лачі

8 хвилина

Підопічні Златко Даліча перехопили ініціативу та практично не залишають половину поля албанців.

4 хвилина

Албанія дуже агресивно розпочала поєдинок. Хорвати змушені оборонятися.

Ось так вболівальниці підтримують збірну Албанії

Початок матчу

Суддя дав стартовий свисток. Гра розпочалася.

Стартовий склад збірної Албанії

Стартовий склад збірної Хорватії. Лука Модрич та ексдинамівець Йосіп Піваріч вийдуть з перших хвилин.