Український нападник перебрався в оренду у Шотландію 1 вересня 2022 року та за неповних два місяці відзначився дебютним голом. На 35-й хвилині матчу проти Микола найкраще зіграв на другому поверсі після подачі з флангу та головою відкрив рахунок у поєдинку 1:0, пише 24 канал.

Дивіться також Відповідь усім хейтерам: Яремчук забив за Брюгге – відео красивого голу

Відкрив лік голам

Відео голу Кухаревича

На жаль, дебютний гол Кухаревича у футболці Хіберніана не став переможним для його команди. За короткий час у другому таймі м'яч двічі побував у сітці воріт господарів. Фінальний свисток судді зафіксував перемогу Сент-Джонстона 1:2.

Хіберніан програв одному з аутсайдерів чемпіонату, що дозволило Сент-Джонстону вибратись із підвалин таблиці – 13 очок та 9-та позиція.

Клуб Кухаревича з 17 балами замикає трійку лідерів.