Пекельна боротьба

Гонка першого в історії гран-прі Катару завершилась тріумфом британського пілота. У неділю, 21 листопада, саме Льюїс Хемілтон стартуватиме з лідерської першої позиції.

Цікаво У Формулі-1 не залишилося жодного італійця: Alfa Romeo відмовилася від Джовінацці

Відразу за його спиною стартуватиме Макс Ферстаппен, а третє місце у кваліфікації посів Валттер Боттас. Майже до останніх секунд точилась боротьба між Хемілтоном та Фертаппеном. Але космічна швидкість Льїюса дозволила йому випередити принципового суперника лише на 0,455 секунди.

Десятку кваліфікації замкнув гонщик Aston Martin Себастьян Феттель.

Справжнім невдахою сесії став російський пілот Haas Микита Мазепін, він фінішував останнім 20-м. Відразу перед ним кваліфікацію подолав Мік Шумахер.