Наприкінці квітня керівництво Барселони вмовило Хаві залишитись у клубі. Однак тренер розчарував вболівальників, а згодом і розізлив президента "каталонців", через що з'явилась інформація про його відставку.

Читайте також Готові віддати шалені гроші: Барселона полює на одного з українців у Жироні

Хансі Флік може замінити Хаві

Деталі контракту поки не розголошуються, однак Барселона хоче запропонувати Фліку односезонну угоду з можливістю продовжити її ще на один рік, залежно від результатів команди.

Хансі Флік та спортивний директор "каталонців" Деко провели розмову і узгодили контракт, який сподобався Жоану Лапорті.

Фабріціо Романо повідомив, що Хаві Ернандеса вже звільнено з посади головного тренера. За кілька днів Барселона оголосить нового наставника.

Це означає, що матч 26 травня проти Севільї стане для Хаві останнім на чолі "синьо-гранатових".

Наразі "каталонці" посідають другу позицію в чемпіонаті Іспанії. Команда заробила 82 бали і відірвалась від Жирони на 4 очки.

Тренерська кар'єра Хансі Фліка: головне

  • За всю тренерську діяльність працював лише з німецькими клубами.
  • У 1996 році очолив Вікторію Бамменталь, де працював 4 роки.
  • Після цього він 6 сезонів був тренером Гоффенгайма 1899. У 2017 році Флік деякий час пропрацював керуючим директором клубу.
  • У 2019 році став асистентом головного тренера Баварії. На той момент наставником мюнхенців був Ніко Ковач. Після звільнення Ковача Хансі Флік став головним тренером.
  • Баварія під керівництвом Фліка перемогла у чемпіонаті і заволоділа Кубком Німеччини. У сезоні-2019/2020 мюнхенці виграли Лігу чемпіонів.
  • Також Хансі Фліка було визнано Футбольним тренером року у країні.