21 вересня російський фюрер владімір путін оголосив про часткові мобілізацію. Диктатор має намір зібрати близько 300 тисяч нових бійців заради продовження війни в Україні.

До теми Із фронту на змагання з ММА: боєць спецпідрозділу "Kraken" представить Україну на ЧЄ

Така ситуація не дуже сподобалась російським чоловікам, які готові воювати з нашою країною лише на дивані або в інтернеті. Через це росією прокатилась хвиля протестів проти мобілізації.

Найактивніше протестують у республіці дагестан, звідки родом відомий відомий боєць ММА Хабіб Нурмагомедов. Неспокійна ситуація в регіоні торкнулась і його.

На сторінці бійця в інстаграм люди масово звертаються до Хабіба з проханням прокоментувати наказ путіна та підтримати дагестанців. Втім, від зіркового спортсмена нема ніякої реакції.

Читайте також Знищення за 5 секунд: українець здійснив рекордний нокаут на турнірі з ММА – неймовірне відео

При цьому Нурмагомедов закрив коментарі під постами в інстаграм. На публікаціях після 16 вересня не можна залишити дописи.

В той же час останній пост Хабіба з відкритими коментаріями набрав вже більше 5 тисяч відгуків. В основному це заклики висловити позицію з приводу протестів.

Нагадаємо, що Нурмагомедов є непереможним чемпіоном UFC, вигравши всі свої 29 поєдинків (8 з них – нокаутом). У 2021 році він завершив кар'єру, а протягом війни росії з Україною утримується від публічних заяв.