Гутцайт: 22 людини перебувають у полоні

Дехто з представників спорту вирішив змінити свою діяльність після 24 лютого. Гутцайт розповів про людські втрати українського спорту під час війни.

Читайте також Збірна Збройних Сил України здобула 7 нагород на чемпіонаті зі стрільби в Естонії

"Понад 3 000 наших спортсменів та тренерів зі зброєю в руках захищають Україну і всю Європу, а на волонтерському фронті понад 1100 представників українського спорту", – сказав Гутцайт.

Міністр наголосив, що від російської агресії загинуло 110 представників українського спорту.

На превеликий жаль, росіяни вбили 110 українських спортсменів і тренерів. Вони загинули на полі бою та від ворожих обстрілів. Є також поранені, а 22 людини перебувають у полоні,
– додав міністр молоді та спорту України.

Янголи спорту

  • Спортивний комітет України запустив сайт "Янголи спорту". На порталі розміщують інформацію про українських спортсменів, які загинули у війні проти Росії. На сайт можна перейти за посиланням.
  • Доки російські атлети продовжують виступати за те, щоб їх допустили до світового спорту, наші атлети змушені ризикувати власним життям.
  • Також російські окупанти завдали значних збитків спортивній інфраструктурі України. Найбільше постраждали Донецька, Луганська та Чернігівська області. Більшість комплексів не підлягають відновленню.