Даяна Ястремська – Барбора Крейчикова 6:3, 7:6

До слова Світоліна вилетіла в 1/8 фіналу турніру в ОАЕ

Матч тривав 1 годину 32 хвилини. Ястремська двічі подала навиліт, допустилася двох подвійних помилок та реалізувала 2 з 2 брейкпоінтів, повідомляє 24 канал.

У той же час Крейчикова 4 рази подала навиліт, зробила 5 подвійних та реалізувала 1 з 5 брейкпоінтів.

У другій партії Даяна вела 5:3, проте не змогла подати на матч. На тайбрейку українка виконала чотири віннерси та заслужено пройшла до чвертьфіналу.

Перемога над Крейчиковою стала для Ястремською другою найбільшою у кар'єрі – у 2019-му Даяна на турнірі в Ухані вибила Кароліну Плішкову, яка на той момент у світовому рейтингу стояла на другій позиції.

• В 1/4 фіналу українка зіграє з переможницею матчу Маркета Вондроушова (Чехія) – Варвара Грачова (Росія).