Вербич вірить у мирне небо над Україною

Словенський легіонер Динамо зізнався, що не міг навіть подумати, що буде чути таку страшну інформацію про країну, у якій виступає, де живе його сім'я. Беньямін Вербич хоче, щоб все закінчиться миром і справа не дійшла до військових дій.

Варте уваги Хочеш миру – готуйся до війни, – Беленюк показав, як чистить подаровану зброю після Ігор-2020

Футболіст сподівається, що представникам країн вдасться мирно врегулювати стосунки між собою. Динамівець зазначив, що така ситуація лякає легіонерів команди, які мають намір покинути територію України, якщо війна таки розпочнеться.

Єдине, що ми можемо зробити, це сподіватися на дипломатичні угоди. Я зараз за кордоном, але моя сім'я в Києві. Більшість моїх одноклубників розглядають можливість ненадовго покинути Україну на випадок, якщо дійсно почнеться війна,
– сказав Вербич.

"Сподіваюся, що все вирішиться мирним шляхом"

За словами гравця, у київському клубі ніхто не панікує. Вербичу здається, що паніку більше розводять у просторах інтернету, ніж у реальному житті.

Українські футболісти Динамо заспокоюють своїх партнерів по команді з інших країн. Вони зазначають, що військові дії в Україні розпочались ще з 2014 року.

Чогось всі були впевнені, що цей конфлікт не пошириться далі. Однак в останні дні вони також трохи більше нервують і думають про те, що відбудеться, якщо станеться найгірше. Незручне напруження дійсно є, але мені все ж здається, що все більше людей дотримуються думки, що війни не буде. Я і сам дуже сподіваюся, що все вирішиться мирним шляхом,
– додав футболіст "біло-синіх".

Кар'єра Вербича в Україні

  • У січні 2018 року Беньямін Вербич вперше приїхав в Україну, щоб підписати контракт із київським Динамо.
  • Майже одразу словенець став одним із лідерів.
  • У сезоні-2021/2022 Вербич відіграв у біло-синій футболці 13 матчів, у яких забив 3 голи та зробив 2 асисти.
  • Його угода зі столичною командою розрахований до кінця грудня 2022 року.