Американські баскетболісти повернулися додому

Сергій Чебишев, президент клубу, прокоментував ситуацію з американськими легіонерами. Він розповів, що на матч з Тернополем 11-го лютого легіонери "виходили знервованими".

Варте уваги Проблема авіасполучення з Україною: Київ-Баскет не відправився на останній матч Кубка Європи

Саме тоді вийшла заява президента Байдена про негайну евакуацію американських громадян з України. Після цього ми багато спілкувались з агентами, тренерами та представниками інших команд, щоб розуміти ситуацію по всій країні,
– заявив Чебишев.

Президент Харківських Соколів розповів, що провів зустріч з американськими легіонерами і спробував їх заспокоїти.

За словами Чебишева, американцями гарантувати швидке реагування на ймовірне погіршення ситуації. Однак, як каже функціонер, гравці вирішили залишити команду та повернутись додому.

Чебишев розповів, що у команді залишився сербський легіонер Алекс Зечевіч. Наразі клубу вирішив шукати нових баскетболістів.

Російські війська на кордоні України

  • Російська Федерація з осені 2021 року нарощує військовий потенціал на кордоні з Україною. Нещодавно журналіст BuzzFeed News Крістофер Міллер опублікував нові фото скупчення російських військ.
  • Росія та Білорусь розпочали спільні військові навчання "Союзна рішучість-2022". Цими навчання прикривають масштабне стягнення військ РФ на територію Білорусі.
  • Україна 11-го лютого дала Росії 48 годин, щоб пояснити свої дії поблизу кордону. Це передбачено у положеннях Віденського документа. Але Москва ніяк не відреагувала на запит.

МВС готове реагувати на спроби захоплення адмінбудівель – відео