"Торонто" вирвало перемогу в другому овертаймі з рахунком 125:122, пише 24 канал. Після гри на паркеті ледь не спалахнула бійка.

Дивіться також: Баскетболіст заїхав з ноги в щелепу супернику під час матчу НБА: відео

Баскетболісти обох команд почали словесну перепалку після фінальної сирени. Найактивнішим учасником суперечки став Маркус Смарт з "Бостона".

Смарт був найбільш заведеним і намагався щось довести суперникам та суддям. На щастя, бійки вдалося уникнути.

Завдяки перемозі "Торонто" зрівнялося рахунок у чвертьфінальній серії – 3:3. Хто вийде у півфінал – стане відомо 12-го вересня. Саме тоді відбудеться сьома гра між "Торонто" і "Бостоном".

"Торонто" – чинний чемпіон НБА.

Зазначимо, що всі матчі плей-офф НБА відбуваються в Орландо й команди ізольовані від зовнішнього світу.