Джерело: твіттер Ерзурум ББ

За словами агента футболіста Вадима Шаблія, Богдан Бутко гратиме в оренді у турецькому чемпіонаті до літа 2021 року. Деталі контракту гравця не повідомляються.

Читайте також: Віктор Коваленко офіційно перейшов в Аталанту

Новий виклик для Бутка

Останнім клубом захисника був польський Лех, де Бутко не зміг вибороти місце у стартовому складі, тому після першої частини сезону повернувся у Шахтар. За поляків гравець збірної України провів лише 6 матчів, у яких не запам'ятався результативними діями.

Але "гірникам" він виявився теж непотрібним. Головний наставник Луїш Каштру вирішив не брати гравця на тренувальні збори у Туреччину. Тому Богдану прийшлось шукати клуб. Нова команда українця є одним із аутсайдерів турецького чемпіонату. Клуб посідає лише 18 місце серед 21-ї команди.

  • Угода футболіста з "гірниками" розрахована до кінця червня 2021 року.
  • Бутко – вихованець Шахтаря, але за свою кар'єру не зміг стати стабільним гравцем основного складу. Богдан поїздив Україною, граючи за різноманітні клуби. У сезоні-2015/2016 доля його й взагалі закинула у Росію, де він сезон виступав у Амкарі. У 2011 році вперше отримав виклик у головну команду країни.