Господарі поля здобули перемогу з рахунком 4:3. Вони видали шалений камбек, поступаючись до 83-ї хвилини гостям у 2 м'ячі, пише 24 Канал.

Стихія зіграла вирішальну роль

І без того видовищний матч отримав вишеньку на торті на останніх секундах зустрічі. Вже за рахунку 3:3 футболіст збірної США Келлін Акоста забив м'яч, який увійде в різноманітні добірки як курйозних, так і красивих голів.

На 99-й хвилині півзахисник отримав пас від воротаря та виконав закидання зі своєї половини поля на партнерів, здійснюючи останню спробу вирвати перемогу. Проте у справу втрутився сильний вітер – за неймовірною траєкторією м'яч віднесло у бік воріт Клуб де Фут Монреаль, і з цим нічого не зміг вдіяти голкіпер гостей. Він до останнього намагався врятувати ситуацію, але стихія в цей вечір була на стороні господарів.