Джерело: Daily Mail

Тоттенхем пропустив перший гол у матчі вже перед самою перервою. Пройшло закидання за спину Ор'є на вільного Мане, і вже сенегалець прострелив на Фірміно, який і відкрив рахунок у цій зустрічі.

До теми Ліверпуль впевнено переміг Тоттенхем, перервавши 5-матчеву безвиграшну серію: відео

В перерві матчу між Моурінью та гравцями пройшла "розмова на підвищених тонах". Після чого тренер вирішив провести одразу подвійну заміну. На другий тайм вже не вийшли Кейн та Ор'є. Однак перший – через ушкодження.

Таке рішення не надто сподобалося івуарійському захисникові. Тож він одразу по перерві покинув стадіон, не дочекавшись закінчення матчу.

Тоттенхем у другому таймі пропустив ще двічі, забивши лише один раз. І програв Ліверпулю 1:3.